Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
ASYSTENT

O firmie

Misją naszej firmy jest wprowadzenie na lokalny rynek nowoczesnych sposobów komunikacji i kompleksowych przekazów multimedialnych, realizowanych w sposób niezawodny i konkurencyjny. Kieruje nami troska o najbliższe otoczenie, w którym działamy, połączona z postępem technicznym i racjonalizmem finansowym. Firma nasza powstała w 1995 roku. Swoje pierwsze prace rozpoczęła na Osiedlu "Chopina" w Wejherowie i stąd wywodzi się jej nazwa. Początkowo była to usługa dostarczania sygnału telewizyjnego poprzez nowo zbudowaną sieć kablową. Doświadczenie w dziedzinie budowy i eksploatacji nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych pozwoliło rozszerzyć zakres naszego działania o kolejne usługi: Internet, telefonię stacjonarną oraz monitoring miejski.

Od listopada 1998 roku abonenci Telewizji Kablowej Chopin mają możliwość oglądania pierwszego w regionie programu lokalnego "TWOJA TELEWIZJA MORSKA", w którym codziennie przedstawiamy aktualne wiadomości społeczne, kulturalne, polityczne oraz sportowe. Transmitujemy na żywo ważne i uroczyste wydarzenia dla naszego regionu, jak np.: sesje Rady Miasta, imprezy kulturalno-sportowe. W całodobowej ramówce Twojej Telewizji Morskiej znajduje się kilkanaście programów autorskich, które skierowane są do szerokiego grona odbiorców. A obecnie, Telewizję TTM oglądać można zarówno w naszej sieci, a także na stronie internetowej. Kompleksowa usługa Triple Play ("3 w 1"), czyli równoczesny odbiór telewizji kablowej połączony zdostępem do Internetu i telefonii stacjonarnej.
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Obejmuje swoim zasięgiem m.in. takie miasta jak Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo oraz przyległe miejscowości.Reda, Puck, Władysławowo oraz przyległe miejscowości. Korzystanie z naszych usług, to bezpieczeństwo gwarantowane zezwoleniami telekomunikacyjnymi oraz wieloletnie doświadczenie. Oferujemy także usługę dwu-kierunkowego przesyłu danych w technice cyfrowej. Głównym zastosowaniem tej technologii jest umożliwienie abonentom całodobowego dostępu do szybkiego Internetu. Natomiast z początkiem 2006 roku oferujemy również usługę, szeroko rozumianej telefonii stacjonarnej, z konkurencyjnymi cenami za rozmowy. Monitoring miejski jest kolejną usługą oferowaną przez naszą firmę.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2007-2013.

Zajmujemy się kompleksowym montażem kamer przemysłowych, dzięki którym na bieżąco śledzić można filmowane obiekty i miejsca. Telewizja Kablowa Chopin realizując strategię aktywnego rozwoju firmy, rozszerzyła swoją ofertę tworząc portal internetowy NADMORSKI24.PL. Jest to dynamicznie rozwijający się portal multimedialny, w którym można znaleźć bieżące informacje z naszego regionu, serwisy tematyczne, telewizję internetową, ogłoszenia oraz bazę firm. Natomiast w 2012 roku powstało radio NORDA FM. Na ramówkę radia składają się poranne programy z udziałem zaproszonych gości, przeplatane dużą dawką dobrej muzyki. Radio tworzy zespół młodych dziennikarzy, którzy codziennie przekazują ważne i ciekawe informacje z regionu Północnych Kaszub.


Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo

Nasze atuty

 • bogate doświadczenie w branży
 • ugruntowana pozycja na rynku lokalnym
 • szeroka oferta usług
 • doświadczone kierownictwo
  oraz wyszkoleni pracownicy
 • profesjonalizm i wysoka
  jakość obsługi Klientów
 • zaawansowana technologia transmisyjna
  oparta na nowoczesnej sieci światłowodowej

Cele Telewizji Kablowej "Chopin"

Chcemy, aby Telewizja Kablowa "Chopin" była firmą nowoczesną i przyjazną dla naszych Klientów. Stąd dynamiczny rozwój i podążanie za potrzebami Odbiorcy, wyprzedzające często ich oczekiwania. Naszą ambicją jest rozszerzanie zakresu dotychczasowych usług ze szczególnym naciskiem na coraz lepszą jakość oraz wprowadzanie usług nowych, otwierających przed naszymi Klientami możliwości do tej pory niedostępne.

Chcemy brać aktywny udział w życiu naszej lokalnej społeczności, wspieramy więc kulturę, sport, oświatę oraz organizacje opiekuńcze i charytatywne. Zamierzamy nadal rozbudowywać sieć kablową w oparciu o najnowsze technologie i powiększać bazę Klientów poprzez własne inwestycje oraz partnerską współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi firmami.

Złota Pike 2013
dla Telewizji Kablowej “Chopin”

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej już po raz siódmy przyznała nagrody specjalne osobom, przedsiębiorstwom i instytucjom, które w sposób godny wyróżnienia przyczyniają się do rozwoju całej branży i swoją działalnością – zarówno biznesową, jak i społeczną - stanowią wzór do naśladowania. W tym roku statuetkę Złotej PIKE 2013 w kategorii Operator została nagrodzona Telewizja Kablowa "Chopin". Nagroda została przyznana za całokształt działalności, stałe podnoszenie jakości usług oraz realizację projektów społecznych.

Mocarz Kabla Polskiego
dla dyrektora Telewizji Kablowej “Chopin”

Podczas Ogólnopolskiego Forum Operatorów Kablowych FOR-TEL 2011 zostały przyznane nagrody branżowe "Mocarz Kabla Polskiego". Z dumą informujemy, że jednym z trzech laureatów tej prestiżowej nagrody został dyrektor Telewizji Kablowej "Chopin" Tadeusz Nowakowski. Nagroda ta została wręczona za inicjowanie wdrożeń technologii cyfrowej w Telewizji Kablowej Chopin i stworzenie projektu konsolidacji sieci kablowych i dostarczania sygnału do operatorów Grupy Medialnej „Chopin”.

Adresy biur obsługi klienta

 • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
 • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
 • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
 • Gdańsk, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 13
 • Hel, ul. Żeromskiego 14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ