Promocje

KSW 40

Już w najbliższą niedzielę (22.10) odbędzie się 40. jubileuszowa Gala KSW. Pośród zawodników zobaczymy m.in.: Mariusza Pudzianowskiego, który skrzyżuje rękawice z Jamesem McSweeney-em, Mateusza Gamrota, który będzie walczył z Normanem Parke’iem, natomiast BOPE Paulo Thiago będzie rywalem Michała Materli. W Dublinie dojdzie także do pierwszego oficjalnego spotkania Popek Monster vs Tomasz Oświęciński. Transmisja na żywo w Telewizji Kablowej Chopin w usłudze PPV w cenie 39,90 zł. Start o godz.19.00 na kanale 3 - Chopin Extra. Zamów: logując się do swojego e-bok-a lub telefonicznie pod numerem 58 738 97 01 - sprzedaż telefoniczna trwa do soboty (21.10) do godziny 17.00.
Zamów

Student

Jesteś studentem? Potrzebujesz szybkiego i taniego internetu? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!
Czy można sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesnego studenta nie korzystającego z Internetu? Oczywiście, że nie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty: internet już od 25 zł, aktywacja usługi 1,23 zł, dodatkowo dzierżawa modem Wi-Fi za 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, należy posiadać aktualną legitymację studencką. Szczegóły promocji można poznać pod numerem infolinii 58 738 97 01 lub bezpośrednio w naszych Biurach Obsługi Klienta.
Zamów

Odkodowany FOX

Oglądaj odkodowany kanał FOX przez cały październik. A w tym miesiącu premiera 8 sezonu The Walking Dead 23 października o godz. 22.00.
Zamów

National Geographic HD

Program National Geographic odkodowany do końca października w naszej sieci. A w tym miesiącu zobaczymy m. in.: "Za milion lat" to nowa seria ukazująca, w jaki sposób może wyglądać życie ludzkie w bliższej i dalszej przyszłości, w której światem rządzi sztuczna inteligencja, a postępy w medycynie i biologii sprawiły, że długość życia wydłużyła się o setki lat. Premiera 24.09 o godz. 21.30. Kolejna pozycja to "Tajemnice II Wojny Światowej", w której odkryjemy najbardziej tajemnicze i przerażające tajemnice wodza III rzeszy. Emisja od 22.09 o godz. 19.00. Program na pozycji 414.
Zamów

Promocja dla Seniora

Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. Dodatkowo seniorzy korzystający z telefonu stacjonarnego, przenosząc numer do naszej sieci dostaną 2 miesiące internetu za złotówkę. Abonament telefoniczny Senior to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł. Umowa na 12 mies., aktywacja 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów

Internet Biznes

Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: 40 Mb/s za 50 zł, 80 Mb/s za 70 zł, 120 Mb/s za 90 zł, 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w TK Chopin, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 738 97 01.
Zamów

Tenis Premium

Gratka dla fanów tenisa! Wszystkie turnieje Wielkiego Szlema na żywo w jakości HD dostępne na kanałach Premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2.Ponad 400 godzin transmisji, setki meczów nieprzerywanych reklamami. Zamów dostęp do kanałów Tenis Premium w cenie 39,90 zł. Dostęp do programów obejmuje rozgrywki: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018. Numery kanałów 517 i 518.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam teraz za 99 zł!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Teraz moduł można zakupić w promocyjnej cenie 99 zł.
Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
  • Hel, ul. Żeromskiego 14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ