Zaloguj się do ebok

TK Chopin Twój dostawca usług telekomunikacyjnych

Komunikaty

20.09.17

Okno otwarte kanału National Geographic do 31 października w naszej sieci. Program oglądać można na pozycji 414.

31.07.17

Uwaga oszuści! Informujemy, że dotarły do nas informacje o oszustach pojawiających się na os. Kaszubskim w Wejherowie, a podających się także za naszych pracowników. Informują, o zmianie operatora i w związku z tym pobierają opłatę! Przypominamy, że my nie prowadzimy takich akcji i nie pobieramy gotówki za usługi (zawsze odbywa się to poprzez płatność na podstawie faktury, która jest przysyłana przez pocztę). Bardzo prosimy o zgłaszanie na naszą infolinię 58 738 97 01 wszystkich takich zdarzeń.

21.06.17

Szanowni klienci, przypominamy, że od 3 lipca wprowadzamy zmiany w ofercie - pojawi się m.in. kanał Eleven Extra, który dostępny będzie od pakietu Platynowego. Abonenci zainteresowani odbiorem 3 programów Eleven, Eleven Sport i Eleven Extra będą mogli zakupić je w pakiecie Premium. Jeśli Państwa dekoder automatycznie nie wykrył wprowadzonych zmian, prosimy o ponowne wczytanie listy kanałów.

02.06.17

Informujemy, że od 3 lipca nastąpią zmiany w ofercie telewizyjnej. Treść informacji umieszczona jest na czerwcowych fakturach.

24.05.17

Wszystkie turnieje Wielkiego Szlema na żywo w jakości HD dostępne na kanałach Premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Wykup dostęp za 39,90 zł. Szczegół i formularz zamówieniowy znajduje się w zakładce promocje.

15.05.17

Obniżenie cen Usług Telekomunikacyjnych świadczonych przez Chopin Telewizja Kablowa sp. z o.o. w roamingu międzynarodowym na terytorium UE.

16.01.17

Szanowni Klienci, otrzymaliśmy informację o fałszywych konkursach pojawiających się w internecie dotyczących naszej firmy. Chcielibyśmy Państwa uczulić na tego typu oferty. Konkursy, które organizujemy pojawiają się wyłącznie na naszej stronie internetowej i na naszym facebooku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt 58 738 97 01.

Lokalizacja

Wybierz miejscowość, ulicę oraz numer domu a sprawdzimy czy aktualnie istnieje możliwość montażu naszych usług w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Miejscowość:

Umów się z doradcą

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego pakietu? Umów się na spotkanie z Doradcą Klienta.

Wypełnij formularz

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
  • Hel, ul. Żeromskiego 14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ